Oceněno v testu Efekt lupa
  • 1 z 6
 

ProfiCook - SV 1126 - Vakuový vařič / Sous Vide

 
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do
21.6.2023
Běžná cena 3 399 Kč
Ušetříte 1 409 Kč (–41 %)
1 990 Kč
1 644,63 Kč bez DPH
   
Kód produktu 501126
Značka ProfiCook
Webová stránka značky proficook-cr.cz
Kategorie Sous-vide vaření
Záruka 2 roky
 

Sous Vide vařič pro precizní vaření jídla s elektronickým nastavením teploty, kdy maximální odchylka je +/- 0,5 °C. Potraviny si zachovávají potřebné živiny, vitamíny a chutě, které se u klasického vaření vytrácejí. Tento vařič je vhodné kombinovat s dalšími kuchyňskými spotřebiči pro sous vide vaření, jako jsou např. svářečky folií pro sous vide vaření. Výhodou je funkce jogurtovače a funkce udržení teploty.

Vařič je v nerezovém provedení s ergonomickou rukojetí pro lepší držení v ruce. Nastavení se provádí přes dotykový ovládací panel, který je umístěn v horní části zařízení. Informace se pak zobrazují na multifunkčním LED displeji (zvolená teplota, aktuální teplota, časovač). Teplota vaření je díky oběhovému čerpadlu, které dokáže cirkulovat rychlostí 7-8 litrů vody za minutu, konstantní. Teplota lze nastavit v rozmezí od 25 do 100 °C po 0,1°C krocích. Pokud vařič zjistí, že je v nádobě nedostatečná hladina vody, automaticky se jeho provoz přeruší. Časovač lze nastavit až na 99 hodin. Použití je vhodné pro všechny žáruvzdorné nádoby o výšce alespoň 18 cm. Součástí balení je montážní klip pro umístění na tyto nádoby. Vařič SV 1126 je konstruován pro snadnou obsluhu a čištění. Napájení je 230 V, 50 Hz a výkon 800 W.

Ocenění

test-sous-vide-sv-1126  

ProfiCook - SV 1126 - Sous Vide vařič


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

ProfiCook-Logo

Značka ProfiCook byla poprvé představena na veletrhu IFA 2011 v Berlíně.

Vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče se těší velké oblibě a uznání mezi zákazníky. Jsou distribuovány řadou významných obchodních partnerů, specializovaných elektro prodejen, e-shopů v Německu i v zahraničí.

ProfiCook je jednou ze značek Clatronic International GmbH a nabízí bohatý sortiment s více než 100 různých výrobků.

Zboží je dodáváno z vlastního logistického centra se skladovacími prostorami přes 100.000 m2.