Vacuum cleaners

Nechcete již doma neustále zametat? Tento způsob úklidu je často neefektivní, protože nečistoty a prachové částice se rozvíří ve vzduchu, což může způsobovat i zdravotní problémy. K efektivnějšímu úklidu vám pomohou vysavače. A to jak drátové, tak bezdrátové.

Drátové vysavače

Mají stálý výkon a nepotřebují nabíjet. Kdykoliv je můžete zapojit do zásuvky a začít vysávat bez ztráty výkonu. Mezi nevýhody však patří vyšší hmotnost a horší manipulovatelnost právě kvůli kabelu. To může být znát například při vysávání schodů, kde v blízkosti zpravidla nebývá umístěna žádná zásuvka.

Bezdrátové (akumulátorové) vysavače

Stále oblíbenější forma vysávání bez omezování kabelem. Stačí vysavač nabít a pak vysávat. Často jsou v balení držáky na zeď s integrovanou nabíječkou, kam jednoduše umístíte vysavač, který se následně začne nabíjet. Bude tak vždy připravený pro úklid. Další výhodou je zpravidla nižší hmotnost a možnost přeměnit podlahový vysavač v ruční.

Robotické vysavače

Do nabídky jsme zařadili i moderní robotické vysavače od značky ProfiCare. Pokud nechcete ztrácet čas vysáváním, robotický vysavač to udělá za vás. Přesvědčit se můžete na videu, jak robotický vysavač funguje nebo se rovnou podívat na nabídku robotických vysavačů.

 
47
144 0.04347826147144
Brands
Použití
Připojení
Výkon
Vysávání

Page 1 of 2 - 18 items total

More products

Page 1 of 2 - 18 items total