• 1 of 5
 

Clatronic - FW 3151 - Meat Grinder

 
Availability Skladem
€77,80
€64,30 excl. VAT
   
Product code 263315
Brand Clatronic
Category Meat grinders
Warranty 2 years
 

Meat grinder in stainless steel design and power up to 1,000 W. The body of the grinder is made of metal, the cutting disc and the grinding disc are made of stainless steel. The meat grinder allows reverse operation. The package includes an attachment for making cakes, an attachment for filling casings and an attachment for oriental cuisine. The meat grinder is designed for easy use and easy maintenance. It is stable on the worktop and does not move during operation. The power supply is 230 V, 50 Hz.

Weight 3.36 kg
Barva Nerez
Výkon 1000.00
Funkce zpětný chod, jednoduché použití
Vybavení nástavec na koláčky, párky, kebbe
Barva Nerez
Rozměry 42.00 x 24.00 x 20.50 cm

Be the first who will post an article to this item!

Add a comment
Do not fill out this field:
Add a rating
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Do not fill out this field:
5
ŠK Avatar of author | 23/08/2021
Maso zpracovává velice dobře, jen plnící miska by mohla být pevněji uchycená. Člověk, který obsluhuje nesmí spěchat a ani to nepozná, že je něco volnějšího. Plnička na klobásy je také výborná, myslím tím nátrubek na střívko. Jen by mohla být druhá a menší průměr, na tenká střívka.
5
Avatar of author | 25/07/2021
Mlýnek na maso je výborná věc, splnil mé očekávání po stránce pracovní. Tento model má jedno slabé místo a to je miska na maso, umístěná na volno a při práci s plněním je zdvíhána mletým masem, které se tlačí na mlýnek. Buď podávací kus má malý průměr, při tlačení leze mleté maso okolo zpět nahoru, nebo by miska měla být zajištěna, ne jen nasazena. Pak je tu druhá možnost: Pracoval jsem s mlýnkem poprvé a časem získám fortel a vše bude v pořádku, ale už jsem dohodnutý se známým, že mi udělá těsnější kolík na tlačení, aby mleté maso necestovalo kolem originál kolíku nahoru. Při výrobě klobás by to zdržovalo. Dělal jsem plněné papriky a výsledek byl výborný, jako když je plním ručně, ale strojně to bylo rychlejší a byl jsem rád, že i špičky byly zaplněné, jako ode mne. Jen ten závěr byl zdlouhavější, to mytí. Ruce jsou rychleji umyté, ale časově to vychází na stejno. Už se těším na výrobu klobás, jen co se trochu ochladí, kvůli mouchám.

Clatronic-Logo

Clatronic International GmbH was founded in 1982 as a family business and successfully sells the following product groups in Germany and abroad:

     – home small kitchen appliances

     – large household appliances

     – consumer electronics

 

Clatronic Gruppe consists of the following companies:

     – Clatronic International GmbH

     – C. Bomann GmbH

     – ETV , Elektro-technische Vertriebsgesellschaft

 

It is an international company that occupies an important position in the German and foreign markets with its breadth and quality of assortment.

It sells over 1,000 different products under six brands – Clatronic, Bomann, AEG, CTC, ProfiCook, ProfiCare.