• 1 z 6
 

Clatronic - BS 1306 - Ruční a podlahový vysavač

28 hodnocení
 
Dostupnost Zvolte variantu Do týdne Do týdne
Varianta
1 889 Kč
1 561,16 Kč bez DPH
   
Značka Clatronic
Kategorie Ruční vysavače
Záruka 2 roky
 

Proč mít doma 2 vysavače, když to bez problému zvládne podlahový a ruční vysavač v jednom? Model BS 1306 N funguje na principu Eco-Cyclon. Je vhodný pro vysávání například čalounění, obrazových rámů, interiérů aut, počítačů, knih, nábytku a spoustu dalších. Nečistoty se zachytávají ve vícenásobném filtračním systému včetně HEPA filtru. Hliníková trubka je výškově nastavitelné v rozmezí od 35-75 cm. Napájecí kabel je dostatečně dlouhý (6,5 m), nebude vás tak při úklidu omezovat. Výhodou je snadné čištění, nízká hmotnost a možnost montáže na stěnu. Součástí balení je hliníková trubice, sada montáže na stěnu, kartáčový nástavec, štěrbinový nástavec a podlahový kartáč. Napájení je 230 V, 50 Hz a výkon 600 W.

Barva Modrá, Oranžová
Výkon 600 W
Použití Ruční i podlahový
Připojení Bezdrátový
Vysávání Suché

Clatronic-Logo

Clatronic International GmbH byla založena v roce 1982 jako rodinný podnik a úspěšně prodává následující skupiny zboží v Německu i v zahraničí:

     – domácí malé kuchyňské spotřebiče

     – velké domácí spotřebiče

     – spotřební elektroniku

 

Clatronic Gruppe se skládá z následujících firem:

     – Clatronic International GmbH

     – C. Bomann GmbH

     – ETV , Elektro-technische Vertriebsgesellschaft

 

Je mezinárodní společností, která svou šíří a kvalitou sortimentu zaujímá významné postavení na německém i zahraničním trhu.

Prodává přes 1.000 různých produktů pod šesti značkami – Clatronic, Bomann, AEG, CTC, ProfiCook, ProfiCare.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.