Oceněno v testu Doporučujeme Efekt lupa
  • 1 z 4
 

ProfiCook - SM 1078 - Výrobník koktejlů

7 hodnocení
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
899 Kč
742,98 Kč bez DPH
   
Kód produktu 501 078
Značka ProfiCook
Webová stránka značky proficook-cr.cz
Kategorie Smoothie makery
Záruka 2 roky
 

Mixér SM 1078 je určen pro mixování, šlehání, sekání a šejkrování. Je vhodný pro přípravu ovocných a fitness nápojů, ale také pro přípravu dětské stravy, polévek a salsa omáček.. Během chvíle si můžete připravit oblíbený nápoj a v té stejné lahvi si ho odnést s sebou na cestu, kdy stačí lahev zavřít přiloženým víčkem s otvorem. Skvěle se tak hodí nejen do kuchyně, ale také do baru. Mixér je vybaven 250W motorem a umožňuje provoz v 1 rychlosti. Nůž je vyroben z nerezové oceli. Součástí balení jsou 2 míchací nádoby, kdy každá z nich o kapacitě 600 ml. Samozřejmostí je bezpečností okruh, který umožňuje provoz přístroje pouze se správně nainstalovanou lahví. Veškeré příslušenství kromě samotné základny mixéru lze mýt v myčce nádobí. Díky pogumovaným přísavným nožičkám je mixér stabilní a nepohybuje se po pracovní desce. Napájení je 230 V, 50 Hz.

Ocenění

ProfiCook-SM-1078-test

Barva Nerez
Objem nádoby 600 ml
Výkon 250 W

ProfiCook-Logo

Značka ProfiCook byla poprvé představena na veletrhu IFA 2011 v Berlíně.

Vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče se těší velké oblibě a uznání mezi zákazníky. Jsou distribuovány řadou významných obchodních partnerů, specializovaných elektro prodejen, e-shopů v Německu i v zahraničí.

ProfiCook je jednou ze značek Clatronic International GmbH a nabízí bohatý sortiment s více než 100 různých výrobků.

Zboží je dodáváno z vlastního logistického centra se skladovacími prostorami přes 100.000 m2.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.