Novinka Efekt lupa
 

ProfiCook - LW 1214 - Kuchyňská vážicí lžíce

Neohodnoceno
 

Dostupné od 25. 9. 2020.

Dostupnost Brzy v prodeji
490 Kč
404,96 Kč bez DPH
   
Kód produktu 501 214
Značka ProfiCook
Webová stránka značky proficook-cr.cz
Kategorie Kuchyňské váhy
Záruka 2 roky
 

Digitální vážicí lžíce bez BPA pro přesné vážení malých množství např. koření, čajů, bylin, mouky, cukru a dalších ingrediencí. Je vhodná také pro vážení kapalin až do objemu 45 ml. Pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli. Rukojeť je osazena LCD displejem, kde se zobrazuje váha. Díky odnímatelné lžíci se zařízení snadno čistí. Rozsah měření je 0,1-300 g po 0,1g krocích. Samozřejmostí je možnost nastavení jednotek měření: g, nebo oz. Výhodou je funkce tárování (aditivní vážená funkce). Zároveň lze výsledek měření zmrazit. Pro šetření baterií se váha automaticky vypíná, pokud se nepoužívá. Aby bylo uložení co nejjednodušší, váha je vybavena okem pro zavěšení. Automaticky vás také upozorní na potřebu výměny baterií. Provoz je na 2 1,5V AA baterie (nejsou součástí balení).

Barva Nerez

ProfiCook-Logo

Značka ProfiCook byla poprvé představena na veletrhu IFA 2011 v Berlíně.

Vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče se těší velké oblibě a uznání mezi zákazníky. Jsou distribuovány řadou významných obchodních partnerů, specializovaných elektro prodejen, e-shopů v Německu i v zahraničí.

ProfiCook je jednou ze značek Clatronic International GmbH a nabízí bohatý sortiment s více než 100 různých výrobků.

Zboží je dodáváno z vlastního logistického centra se skladovacími prostorami přes 100.000 m2.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.