• 1 z 7
 

ProfiCook KM 1197 TI kuchyňský robot

 
ProfiCook - KM 1197 - Kuchyňský robot - celokovový, planetární hnětení, příkon 1200 W, plastové vnitřní převody, hliníkový plášť, materiál mísy nerez, objem mísy 5 l, 6 rychlostí, plynulá regulace otáček, tlačítko PULSE, funkce šlehání, mísení a hnětení
Dostupnost Zvolte variantu nedostupné Na dotaz
Varianta
2 990 Kč
2 471,07 Kč bez DPH
   
Značka ProfiCook
Kategorie Kuchyňské roboty
Záruka 2 roky
 

Výkonný kuchyňský robot KM 1197 od značky ProfiCook je vybaven profesionálním motorem s dlouhou životností a výkonem 1 200 W. Navíc mimo kvalitního a výkonného motoru je vybaven speciální robustní převodovkou. Masivní tělo kuchyňského robotu je vyrobeno z litého hliníku a společně s přísavkami přispívají k vysoké stabilitě. Na pracovní desce se tak při práci robot nebude pohybovat. Výhodou oproti běžně dostupným robotům je elektronická regulace otáček v závislosti na zatížení. To znamená, že při nízkém i vysokém zatížení je počet otáček konstantní. Jejich rychlost lze však regulovat (0/1/2/3/4/5/6 + pulsní rychlost). Rychlosti se nastavují na osvětleném otočném knoflíku. Rameno je otočné s uvolňovacím mechanismem.

Užitečnou funkcí je pomalý start, který najde své využití při míchání. To samo o sobě zabrání nežádoucímu vystříknutí ingrediencí mimo mixovací mísu. Pokud se to i přesto stane, zabrání tomu průhledný ochranný kryt vybaven otvorem pro doplňování ingrediencí do mísy. Mixovací mísa má objem 5 litrů, což postačuje přibližně na 2,5-3 kg těsta.

Součástí balení je kromě kuchyňského robota následující příslušenství:

  • Hák z litého hliníku na těžká těsta (kynuté nebo chlebové těsto)
  • Hák z litého hliníku na lehká těsta
  • Nerezová metla pro šlehání vajec, šlehačky atp.

Mezi výbavou však nesmí chybět ani bezpečností prvky. Jedním z nich je například bezpečností tlačítko, které se aktivuje zvednutím ramena. To má za úkol zabránit provozu kuchyňského robota v případě, že chcete například vyměnit příslušenství.

Kuchyňský robot je konstruován tak, aby jeho provoz, údržba a čištění bylo co nejjednodušší. Napájení je 220-240 V, 50/60 Hz a výkon 1 200 W.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

ProfiCook-Logo

Značka ProfiCook byla poprvé představena na veletrhu IFA 2011 v Berlíně.

Vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče se těší velké oblibě a uznání mezi zákazníky. Jsou distribuovány řadou významných obchodních partnerů, specializovaných elektro prodejen, e-shopů v Německu i v zahraničí.

ProfiCook je jednou ze značek Clatronic International GmbH a nabízí bohatý sortiment s více než 100 různých výrobků.

Zboží je dodáváno z vlastního logistického centra se skladovacími prostorami přes 100.000 m2.