• 1 z 7
 

ProfiCare BSR 3043 robotický vysavač SMART

 
ProfiCare - BSR 3043 - Robotický vysavač - na zvířecí chlupy, na koberce a tvrdé podlahy, na vysávání, HEPA filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů a detekce znečištěných míst, dálkové ovládání a LED displej
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do
25.7.2024
Běžná cena 6 999 Kč
Ušetříte 1 409 Kč (–20 %)
5 590 Kč
4 619,83 Kč bez DPH
   
Kód produktu 330430
Značka ProfiCare
Webová stránka značky proficare-cr.cz/
Kategorie Robotické vysavače
Záruka 2 roky
 

Robotický vysavač BSR 3043 od značky ProfiCare dokáže spolupracovat s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Je vybaven rotačními podlahovými kartáči a bočními kartáči. Dokáže vyčistit nejen špínu, prach a drobky, ale také chlupy od domácích mazlíčků. Je vhodný pro všechny tvrdé podlahy, dlaždice a krátké koberce. Kolečka jsou pogumovaná a jsou tak šetrná k citlivým povrchům. Robotický vysavač disponuje 4 režimy: auto, spot, rohy, systematicky. Funkce ovládání gyroskopem - nezávislá orientace pro rychlejší a efektivnější výsledky čistění. Pro důkladné čištění v těžko dostupných rozích a úhlech slouží 2 extra dlouhé boční kartáče, které si s těmito oblastmi dokáží bezproblémově poradit. Díky výšce jen 7,5 cm dokáže uklízet i pod nábytkem. Vyjímatelná nádoba na nečistoty je dostatečně velká (400 ml) a snadno vyjímatelná - to výrazně zjednodušuje a zpříjemňuje údržbu vysavače.

Vysavač je vybaven HEPA filtrem (vysoce účinným filtrem částic). Doba provozu na plné nabití je přibližně 120 minut a doba nabíjení přibližně 3 hodiny. Je také vybaven funkcí automatického návratu - při slabé baterii nebo při dokončení programu se vysavač vrátí zpět do nabijecí stanice. Po nabití robot pokračuje v čištění v poslední vyčištěné poloze. Pokud jsou ve Vašem domově schody, nemusíte se bát. Model BSR 3043 dokáže schodiště automaticky rozpoznat díky infračerveným senzorům. Je také přidána mechanická ochranná bariéra pro citlivý nábytek a zárubně. Hlučnost je velice nízká (jen 61 dB). Vysavač je vybaven LED displejem s dotykovými senzory. Součástí balení je také dálkový ovladač pro nastavení časovače, individuální ovládání a zavolání na nabijecí stanici. Příslušenství: 2 přídavní kartáče, 1 přídavný HEPA filtr, nabijecí stanice s napájením, dálkové ovládání. Napájení je 100-240 V, 50/60 Hz. Napětí nabijecí baterie (Li-Ion) je 14,8 V a kapacita 2 600 mAh.

Hmotnost 2.55 kg
Barva Černá
Funkce Senzor proti nárazu, Automatické dobíjení, Pokračování úklidu po samostatném dobití
Použití Vysávání, Na zvířecí chlupy
Typ Robotický
Typ pohodu Li-ion
Vybavení dálkové ovládání, LED displej, Senzor proti pádu ze schodů, Detekce znečištěných míst
Barva Černá
Rozměry 12.00 x 44.50 x 36.00 cm

ProfiCare - BSR 3043 - Robotický vysavač


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

ProfiCare-Logo

V návaznosti na úspěch značky ProfiCook byla poprvé představena značka ProfiCare na veletrhu IFA 2017 v Berlíně.

ProfiCook je oblíbenou značkou kuchyňských elektrospotřebičů vysoké kvality a moderního designu již od svého zavedení na trh v roce 2011.

V korporátním designu byla proto založena značka ProfiCare v oblasti elektrospotřebičů péče o tělo.

Z logistického centra o rozloze přes 100.000 m2 je zboží distribuováno do všech významných národních i mezinárodních řetězců a obchodním partnerům nejen v Evropě, ale po celém světě.