• 1 z 12
 

Clatronic RK 3566 rýžovar 700W

 
Clatronic - RK 3566 - Rýžovar a parní hrnec, na 1300 g rýže (vařené 2500 g), automatická funkce udržování teploty, automatické vypnutí, lžíce na rýži, odměrka, odnímatelný napájecí kabel, provozní kontrolky
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do
3.5.2024
1 190 Kč
983,47 Kč bez DPH
   
Kód produktu 263235
Značka Clatronic
Kategorie Rýžovary
Záruka 2 roky
 

Rýžovar a parní hrnec v jednom je vhodný nejen pro přípravu rýže, ale díky speciální hliníkové vložce také luštěnin, polévek, obilovin, zeleniny, brambor a ryb. Víko, které je osazeno bezpečnostním sklem, je vybaveno otvory pro únik páry. Rýžovar je vhodný pro přípravu až 1 300 g rýže (nevařené), což po uvaření vydá přibližně 2 500 g rýže.

Hrnec je vybaven několika funkcemi pro jednodušší použití. Jedná se například o funkci automatického udržování teploty pro dovaření rýže nebo funkce automatického vypnutí po dokončení procesu vaření. Rýžovar se jednoduše zapíná On/Off přepínačem.

Rukojeti jsou vyrobeny z materiálu, který i během provozu zůstává chladný a není potřeba použití kuchyňských rukavic. A jelikož je bezpečnost vždy na prvním místě, rýžovar nepůjde zapnout, pokud se nenachází ve stabilní poloze.

O stavu provozu informují kontrolky: vaření, udržování teploty a pohotovostní režim. Součástí balení je lžíce na rýži a 160ml odměrka. Napájecí kabel je odnímatelný.

Napájení je 220-240 V, 50/60 Hz a výkon 700 W.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Clatronic-Logo

Clatronic International GmbH byla založena v roce 1982 jako rodinný podnik a úspěšně prodává následující skupiny zboží v Německu i v zahraničí:

     – domácí malé kuchyňské spotřebiče

     – velké domácí spotřebiče

     – spotřební elektroniku

 

Clatronic Gruppe se skládá z následujících firem:

     – Clatronic International GmbH

     – C. Bomann GmbH

     – ETV , Elektro-technische Vertriebsgesellschaft

 

Je mezinárodní společností, která svou šíří a kvalitou sortimentu zaujímá významné postavení na německém i zahraničním trhu.

Prodává přes 1.000 různých produktů pod šesti značkami – Clatronic, Bomann, AEG, CTC, ProfiCook, ProfiCare.