• 1 z 3
 

Clatronic - MWG 788 H - Mikrovlnná trouba

Neohodnoceno
 
Dostupnost Do týdne
3 290 Kč
2 719,01 Kč bez DPH
   
Kód produktu 253 144
Značka Clatronic
Kategorie Mikrovlnné trouby
Záruka 2 roky
 

Mikrovlnná trouba s výkonem 1 350 W a nerezovým pláštěm. Její vnitřní kapacita je 20 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný talíř o průměru 24,5 cm. Na ten lze posadit grilovací rošt o průměru 21 cm. Mikrovlnná trouba zvládne vytvářet mikrovlny o výkonu až 800 W, které se rozdělují do 11 stupňů výkonu. Výkon grilu je 1 350 W, stejně tak výkonný je horký vzduch. Gril funguje pouze v jedné úrovni výkonu, ve 4 stupních výkonu pak funguje kombinovaný provoz mikrovlny/horký vzduch a ve 2 stupních výkonu pak mikrovlny/gril. Horký vzduch lze pak provozovat v 10 úrovních výkonu a mikrovlny v 11 stupních. Trouba je vybavena 9 automatickými programy včetně funkce rozmrazování. Stejně jako u většiny mikrovlnných trub je i tato vybavena funkcí tzv. rychlého stratu. Časovač lze nastavit až na 95 minut. Na předním panelu je umístěn displej se zobrazením potřebných hodnot včetně zobrazení hodin. Trouba je vybavena dětskou pojistkou a vnitřním osvětlením. Dvířka jsou opatřena velkým okénkem. Napájení je 230 V, 50 Hz.

Barva Černá/nerezová ocel
Výkon 1 350 W
Vnitřní kapacita 20 l

Clatronic-Logo

Clatronic International GmbH byla založena v roce 1982 jako rodinný podnik a úspěšně prodává následující skupiny zboží v Německu i v zahraničí:

     – domácí malé kuchyňské spotřebiče

     – velké domácí spotřebiče

     – spotřební elektroniku

 

Clatronic Gruppe se skládá z následujících firem:

     – Clatronic International GmbH

     – C. Bomann GmbH

     – ETV , Elektro-technische Vertriebsgesellschaft

 

Je mezinárodní společností, která svou šíří a kvalitou sortimentu zaujímá významné postavení na německém i zahraničním trhu.

Prodává přes 1.000 různých produktů pod šesti značkami – Clatronic, Bomann, AEG, CTC, ProfiCook, ProfiCare.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.