Oceněno v testu Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Clatronic KM 3765 RD Kuchyň.robot 10L

 
Clatronic - KM 3765 - Kuchyňský robot, hnětání, míchání, šlehání, 7 rychlostí, odolná převodovka, profesionální motor s dlouhou životností, 3 nástavce
Dostupnost Zvolte variantu Do týdne Do týdne
Varianta
Můžeme doručit do
3.5.2024 3.5.2024
4 490 Kč
3 710,74 Kč bez DPH
   
Značka Clatronic
Kategorie Kuchyňské roboty
Záruka 2 roky
 
Robustní kuchyňský robot KM 3765 od značky Clatronic je vyroben tak, aby jeho obsluha a čištění byla co nejjednodušší. Oproti běžně dostupným robotům je vybaven odolnou převodovkou pro delší životnost. Díky ní lze robot provozovat v 7 rychlostech (1-6 + pulsní funkce). Dále je osazen profesionálním motorem s dlouhou životností o výkonu 1 500 W a společně s výše uvedenou robustní převodovkou tak zvládá konstantní otáčky i při různé zátěži. Není problém tak v mixovací nádobě hnětat až 6,5 kg těsta při konstantních otáčkách. Součástí balení kuchyňského robota je řada příslušenství: Hnětací hák na těžká těsta (např. chlebová těsta) Míchací hák (např. na drobenku a sušenková těsta) Nerezová metla (pro šlehání sněhu a smetany) Multifunkční rameno lze zvednout až o 35 °. Zvednutím ramena se aktivuje bezpečností okruh a provoz kuchyňského robota se přeruší. Snadno tak můžete rameno zvednout a vyměnit příslušenství, aniž byste museli kuchyňský robot vypínat. Primární funkce je ale bezpečnost, abyste ho při výměně příslušenství omylem nezapnuli. Samozřejmostí je průhledný ochranný kryt mixovací mísy s doplňovacím otvorem. Za prvé ingredience během provozu nebudou stříkat po pracovní ploše a za druhé není potřeba ochranný kryt sundavat, pokud chcete ingredience doplnit. Rychlost otáček se nastavuje na podsvíceném otočném knoflíku. Kuchyňský robot je vybaven designovými chromovými doplňky a díky přísavným nožičkám drží pevně na pracovní ploše. Práce s ním je tak mnohem jednodušší. Napájení je 220-240 V, 50/60 Hz a výkon 1 500 W.
Barva Červená
Objem nádoby 10.00
Výkon 1500.00
Funkce míchání, hnětání, šlehání, 7 rychlostí
Typ kuchyňský robot
Vybavení 3 nástavce, odolná převodovka, profesionální motor s dlouhou životností
Barva Červená
Rozměry 29.00 x 43.80 x 42.90 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Clatronic-Logo

Clatronic International GmbH byla založena v roce 1982 jako rodinný podnik a úspěšně prodává následující skupiny zboží v Německu i v zahraničí:

     – domácí malé kuchyňské spotřebiče

     – velké domácí spotřebiče

     – spotřební elektroniku

 

Clatronic Gruppe se skládá z následujících firem:

     – Clatronic International GmbH

     – C. Bomann GmbH

     – ETV , Elektro-technische Vertriebsgesellschaft

 

Je mezinárodní společností, která svou šíří a kvalitou sortimentu zaujímá významné postavení na německém i zahraničním trhu.

Prodává přes 1.000 různých produktů pod šesti značkami – Clatronic, Bomann, AEG, CTC, ProfiCook, ProfiCare.