• 1 z 10
 

Clatronic CL 3750 klimatizace bílá WiFi

 
Clatronic - CL 3750 - Wi-Fi Klimatizace, aplikace smartlife pro Android i IOS, ovládání i pomocí hlasových asistentu Amazon Alexa či Google, LED displej, jednoduché nastavení, 3 rychlosti, 24h časovač
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do
25.4.2024
9 990 Kč
8 256,20 Kč bez DPH
   
Kód produktu 263942
Značka Clatronic
Kategorie Klimatizace
Záruka 2 roky
 

Klimatizace Clatronic - CL 3750

Klimatizace CL 3750 od značky Clatronic je ideálním pomocníkem při horkých letních dnech. Ať už se vám v noci kvůli horku špatně spí a stále se probouzíte, nebo se vám špatně pracuje, klimatizace CL 3750 je tou správnou volbou. Celkový výkon klimatizace je 1 345 W a je určena pro místnosti o velikosti 30-40 m2.

Klimatizace má 3 funkce - chlazení, odvlhčování, větrání. Vzduch se filtruje přes odnímatelný filtr. Součástí balení je 1,5m výfuková hadice, okenní sada a dálkové ovládání včetně baterií. Pro snadný transport je klimatizace vybavena 4 kolečky a úložištěm pro kabel.

Aplikace ke stažení zdarma

Díky aplikaci ke stažení zdarma získáte další možnosti ovládání, a to programovatelný časovač, režim spánku, nastavení rychlosti ventilátoru a další chytré funkce. Zařízení je také možné ovládat klasickým dálkovým ovladačem. Ale proč nepoužít mobilní telefon, když už ho většina z nás má neustále u sebe? V aplikaci Smart Life můžete ovládat zásuvky, osvětlení, ledničky, pračky, ventilátory, bezpečnostní systémy a spoustu dalších zařízení nejen od značky Clatronic. Výhodou je, že aplikace nabízí i češtinu. Aplikaci je možné stáhnout na zařízení s operačními systémy Android ve verzi 4.4 nebo vyšší a iOS ve verzi 8.0 nebo vyšší.

clatronic-cl-3750-wifi-klimatizace-aplikace

Hlasové asistenty

Klimatizaci lze ovládat nejen přes mobilní telefon díky WiFi technologii, ale také pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa či Google Assistant. Snadno tak ze své obyčejné domácnosti uděláte chytrou domácnost, protože tyto hlasové asistenty využívá již celá řada dalších elektronických zařízení. Nemusíte tak do ruky vzít ani mobilní telefon, ale stačí asistent hlasem požádat, aby klimatizaci spustil. Ušetří to spoustu času a přidá na pohodlí.

ovládací panel

Pokud se rozhodnete ovládat klimatizaci skrze ovládací panel v její horní části, překvapí vás jednoduchost nastavení. Na ovládacím panelu můžete nastavit 24hodinový časovač, vzduchové klapky, režim spánku a rychlost ventilátoru (3 rychlosti). Součástí panelu je také LED displej, který zobrazuje teplotu a časovač.clatronic-cl-3750-wifi-klimatizace-displej

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Na dálkovém ovládání nastavíte to stejné, co na ovládacím panelu přímo na klimatizaci. Výhodou však je, že díky dálkovému ovládání můžete klimatizaci ovládat z pohodlí pohovky a nebudete tak muset vstávat například při sledování vašeho oblíbeného seriálu.
clatronic-cl-3750-wifi-klimatizace-ovladani
 

Technické informace

  • Chladicí kapacita: 12000 BTU
  • Chladicí médium: R 290
  • Recirkulace vzduchu: až 450 m3/h
  • Hladina zvuku: 65 dB(A)
  • Třída energetické účinnosti: A
  • Napájení: 220-240 V, 50 Hz, 1345 W

Společně s klimatizací doporučujeme rovnou zakoupit náhradní filtr.

Hmotnost 31.7 kg
Barva Bílá
Výkon 1345.00
Funkce aplikace smartlife pro Android i IOS, ovládání i pomocí hlasových asistentu Amazon Alexa či Google
Recirkulace vzduchu 4503.00
Velikost místnosti 30-40 m2
Vybavení LED displej, jednoduché nastavení, 3 rychlosti, 24h časovač
Barva Bílá
Rozměry 46.50 x 52.00 x 84.00 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Clatronic-Logo

Clatronic International GmbH byla založena v roce 1982 jako rodinný podnik a úspěšně prodává následující skupiny zboží v Německu i v zahraničí:

     – domácí malé kuchyňské spotřebiče

     – velké domácí spotřebiče

     – spotřební elektroniku

 

Clatronic Gruppe se skládá z následujících firem:

     – Clatronic International GmbH

     – C. Bomann GmbH

     – ETV , Elektro-technische Vertriebsgesellschaft

 

Je mezinárodní společností, která svou šíří a kvalitou sortimentu zaujímá významné postavení na německém i zahraničním trhu.

Prodává přes 1.000 různých produktů pod šesti značkami – Clatronic, Bomann, AEG, CTC, ProfiCook, ProfiCare.