• 1 z 13
 

Clatronic CL 3716 klimatizace,wifi

 
Clatronic - CL 3716 - WiFi Klimatizace, chlazení, odvlčování, větrání, ovládání před aplikaci pro IOS a Android, 2 odnímatelné filtry, chytré funkce, chlazení, zvlhčování, větrání
Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do
3.5.2024
Běžná cena 12 999 Kč
Ušetříte 5 009 Kč (–38 %)
7 990 Kč
6 603,31 Kč bez DPH
   
Kód produktu 263887
Značka Clatronic
Kategorie Klimatizace
Záruka 2 roky
 

Klimatizace Clatronic - CL 3716

Klimatizace CL 3716 od značky Clatronic je ideálním parťákem, pokud vás trápí nepříjemné horko při práci nebo se kvůli němu neustále probouzíte. Díky ní si vytvoříte příjemné podmínky pro práci, odpočinek nebo lepší spaní. Celkový výkon klimatizace je 1 010 W a je určena pro místnosti o velikosti 30-40 m2.

Klimatizace má 3 funkce - chlazení, odvlhčování, větrání. Vzduch proudí přes 2 odnímatelné filtry. Součástí balení je 1,5m výfuková hadice, okenní sada a dálkové ovládání včetně baterií. Pro snadný transport je klimatizace vybavena 4 kolečky a úložištěm pro kabel.

Aplikace ke stažení zdarma

Díky aplikaci ke stažení zdarma na App Store nebo Google Play získáte rozšířené možnosti ovládání klimatizace, a to programovatelnbý časovač, režim spánku, nastavení rychlosti ventilátoru a další chytré funkce. Zařízení je samozřejmě možné ovládat i pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení, ale proč nepoužít mobilní telefon, když ho většina z nás má neustále u sebe? Můžete si tak jednoduše z pohodlí pohovky změnit teplotu nebo klimatizaci vypnout, aniž byste natáhli ruku pro dálkový ovladač. V aplikaci Smart Life můžete ovládat zásuvky, osvětlení, ledničky, pračky, ventilátory, bezpečnostní systémy a spoustu dalších zařízení nejen od značky Clatronic. Výhodou je, že aplikace nabízí i češtinu. Aplikaci je možné stáhnout na zařízení s operačními systémy Android ve verzi 4.4 nebo vyšší a iOS ve verzi 8.0 nebo vyšší.

Clatronic-CL-3716-klimatizace-aplikaceHlasové asistenty

Pokud máte rádi pohodlí a vše hezky pohromadě, určitě vás ohromí podpora hlasových asistentů. Klimatizace je kompatibilní se systémy Amazon Alexa a Google Assistant. Snadno si tak z obyčejné domácnosti uděláte domácnost chytrou. Hlasové asistenty totiž používá již celá řada dalších zařízení a díky těmto asistentům je můžete všechny propojit a ovládat je například hlasem.

Ovládací panel

Klimatizaci lze kromě dálkového ovládání, aplikace a hlasových asistentů ovládat také přes ovládací panel přímo na klimatizaci. Nachází se v horní části a překvapí vás jeho jednoduchost. Tlačítka jsou dotyková a uprostřed nich se nachází LED displej, který zobrazuje nastavenou teplotu.

Clatronic-CL-3716-klimatizace-ovladaci-panel

Dálkové ovládání

Díky dálkovému ovladači, který je součástí balení, již nemusíte vstávat, abyste změnili nastavení klimatizace nebo ji spustili. Na ovladači ji můžete zapnout, vypnout, změnit režim, spustit časovač nebo změnit teplotu.

Clatronic-CL-3716-klimatizace-dalkove-ovladaniTechnické informace

  • Chladicí kapacita: 9000 BTU
  • Chladicí médium: R 290
  • Recirkulace vzduchu: až 400 m3/h
  • Hladina zvuku: 65 dB(A)
  • Třída energetické účinnosti: A
  • Napájení: 220-240 V, 50 Hz, 1010 W

Hmotnost 24.29 kg
Barva Černá/bílá
Výkon 1010.00
Funkce chlazení, odvlčování, větrání, ovládání před aplikaci pro IOS a Android
Recirkulace vzduchu 4003.00
Velikost místnosti 30-40 m2
Vybavení 2 odnímatelné filtry, chytré funkce, chlazení, zvlhčování, větrání
Barva Černá/bílá
Rozměry 40.00 x 38.50 x 87.00 cm

Clatronic - CL 3716 - WiFi Klimatizace


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Clatronic-Logo

Clatronic International GmbH byla založena v roce 1982 jako rodinný podnik a úspěšně prodává následující skupiny zboží v Německu i v zahraničí:

     – domácí malé kuchyňské spotřebiče

     – velké domácí spotřebiče

     – spotřební elektroniku

 

Clatronic Gruppe se skládá z následujících firem:

     – Clatronic International GmbH

     – C. Bomann GmbH

     – ETV , Elektro-technische Vertriebsgesellschaft

 

Je mezinárodní společností, která svou šíří a kvalitou sortimentu zaujímá významné postavení na německém i zahraničním trhu.

Prodává přes 1.000 různých produktů pod šesti značkami – Clatronic, Bomann, AEG, CTC, ProfiCook, ProfiCare.