Clatronic - BBA 3365 - Automatická domácí pekárna chleba

Neohodnoceno
 
Dostupnost Vyprodáno
2 999 Kč
2 478,51 Kč bez DPH
Kód produktu 263 159
Značka Clatronic
Kategorie Domácí pekárny
Záruka 2 roky
 

Plně automatická domácí pekárna BBA 3365 v nerezovém provedení je ideální pomocník pro přípravu domácího chleba. Její kapacita je přibližně 2 litry, což odpovídá 1000 g chleba. Zvládne hnětat těsto, nechat ho vykynout, a pak ho upéct. Lze vybrat z 11 programů a celkově 34 možných kombinací. Mezi ně patří například program pro celozrnný chléb a program pro marmeládu. Pekárna dále disponuje funkcí rychlého pečení, dopékání a možností zvolit stupeň propečení kůrky. Časovač lze nastavit až na 13 hodin. Modře podsvícený LCD displej slouží k zobrazení potřebných informací. Je dále vybaven zvukovou signalizací. Pečicí forma je vyrobena z nepřilnavého povrchu a z pekárny je vyjímatelná. Pro kontrolu při pečení slouží průhledné okénko. Celkový výkon je 700 W. Napájení je 230 V/50 Hz.

Barva Černá/nerezová ocel
Výkon 700 W
Vnitřní kapacita 2 l

Clatronic-Logo

Clatronic International GmbH byla založena v roce 1982 jako rodinný podnik a úspěšně prodává následující skupiny zboží v Německu i v zahraničí:

     – domácí malé kuchyňské spotřebiče

     – velké domácí spotřebiče

     – spotřební elektroniku

 

Clatronic Gruppe se skládá z následujících firem:

     – Clatronic International GmbH

     – C. Bomann GmbH

     – ETV , Elektro-technische Vertriebsgesellschaft

 

Je mezinárodní společností, která svou šíří a kvalitou sortimentu zaujímá významné postavení na německém i zahraničním trhu.

Prodává přes 1.000 různých produktů pod šesti značkami – Clatronic, Bomann, AEG, CTC, ProfiCook, ProfiCare.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.