• 1 z 5
 

Clatronic - HL 3651 - Keramický horkovzdušný ventilátor PTC

Neohodnoceno
 
Dostupnost Výroba ukončena
1 150 Kč
950,41 Kč bez DPH
Kód produktu 263 775
Značka Clatronic
Kategorie Horkovzdušné ventilátory
Záruka 2 roky
 

Horkovzdušný ventilátor HL 3651 je vybaven keramickým topným tělesem. Je vhodný pro bezpečné, tiché a účinné vytápění místností. Lze ho provozovat ve 2 stupních výkonu, a to buď 1 000, nebo 2 000 W. Výhodou je funkce oscilace o 90 °, která může být vypnuta. Lze ho také provozovat jako běžný ventilátor bez ohřevu vzduchu. Teplota se nastavuje pomocí plynule nastavitelného termostatu. Díky použitým materiálům je ventilátor odolný a robustní. Díky keramickému topnému tělesu je zaručena jeho dlouhá životnost. Bezpečnostní okruh chrání ventilátor proti vzniku požáru a přehřívání. Pro pohodlnější transport je vybaven robustním madlem. Vysoká stabilita je zajištěna díky konstrukci základny. Napájení je 220-240 V, 50 Hz.

Barva Černá
Výkon 2 000 W

Clatronic-Logo

Clatronic International GmbH byla založena v roce 1982 jako rodinný podnik a úspěšně prodává následující skupiny zboží v Německu i v zahraničí:

     – domácí malé kuchyňské spotřebiče

     – velké domácí spotřebiče

     – spotřební elektroniku

 

Clatronic Gruppe se skládá z následujících firem:

     – Clatronic International GmbH

     – C. Bomann GmbH

     – ETV , Elektro-technische Vertriebsgesellschaft

 

Je mezinárodní společností, která svou šíří a kvalitou sortimentu zaujímá významné postavení na německém i zahraničním trhu.

Prodává přes 1.000 různých produktů pod šesti značkami – Clatronic, Bomann, AEG, CTC, ProfiCook, ProfiCare.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.