• 1 z 5
 

Clatronic - BS 1294 N - Bezsáčkový podlahový vysavač

Neohodnoceno
 
Dostupnost Do týdne
2 690 Kč
2 223,14 Kč bez DPH
   
Kód produktu 271 703
Značka Clatronic
Kategorie Vysavače
Záruka 2 roky
 

Energeticky úsporný podlahový bezsáčkový vysavač s výkonem 700 W. Výkon se nastavuje plynule pomocí posuvníku umístěného na těle vysavače. Díky bezsáčkové technologii není potřeba kupovat často předražené sáčky, což vede k ušetření financí. Nečistoty se shromažďují v transparentní prachové nádobě o kapacitě 1,25 litru, která tyto prachové sáčky nahrazuje. Její vyprázdnění je velice jednoduché a časově nenáročné. Teleskopická trubice je výškově nastavitelná a je vyrobena z nerezového materiálu. Podlahový kartáč je možné používat s vysunutými nebo se zasunutými štětinami, jak je běžné. Vysavač je vybaven pogumovanými kolečky, proto je vhodný pro použití i na citlivých površích. Napájecí kabel se navíjí automaticky stiskem tlačítka. Vzhledem ke svým rozměrům je vysavač prostorově nenáročný ke skladování. Součástí balení je kombinovaný podlahový kartáč, štěrbinová hubice a hubice na čalounění. Příslušenství je možné umístit na držák umístěný na trubici, takže bude vždy po ruce. Napájení je 230 V, 50 Hz.

Barva Antracit/červená
Výkon 700 W
Použití Podlahový
Připojení Drátový
Vysávání Suché

Clatronic-Logo

Clatronic International GmbH byla založena v roce 1982 jako rodinný podnik a úspěšně prodává následující skupiny zboží v Německu i v zahraničí:

     – domácí malé kuchyňské spotřebiče

     – velké domácí spotřebiče

     – spotřební elektroniku

 

Clatronic Gruppe se skládá z následujících firem:

     – Clatronic International GmbH

     – C. Bomann GmbH

     – ETV , Elektro-technische Vertriebsgesellschaft

 

Je mezinárodní společností, která svou šíří a kvalitou sortimentu zaujímá významné postavení na německém i zahraničním trhu.

Prodává přes 1.000 různých produktů pod šesti značkami – Clatronic, Bomann, AEG, CTC, ProfiCook, ProfiCare.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.