• 1 z 12
 

AEG - EC 4835 - Centrum zábavy

Neohodnoceno
 
Dostupnost Výroba ukončena
2 999 Kč
2 478,51 Kč bez DPH
Kód produktu 400681
Značka AEG
Webová stránka značky aeg-cr.cz
Kategorie Hudební systémy
Záruka 2 roky
 

Stereo zvukový systém EC 4835 je ideální pro každého, kdo miluje hudbu. Je vybaven řadou užitečných funkcí. Například díky technologii Bluetooth lze k zařízení připojit mobilní telefon, tablet nebo notebook a přehrávat z něj hudbu bez potřeby propojení kabelů. Dále je vybaven AUX-IN a USB portem. Pro klasický poslech rádia slouží PLL-FM stereo rádio s 50 předvolbami stanic. Zvukový systém je podsvícen 7 barvami a jeho osvětlení lze individuálně nastavit. Pro plynulé nastavení zvuku skvěle poslouží 5pásmový ekvalizér. Kvalitní zvuk zajišťují 2 reproduktory s pasivním bass efektem o celkovém výkonu 100 W a 2 výškové reproduktory. Pro zobrazení informací slouží negativní LCD displej. Díky přibalenému mikrofonu si lze užít i karaoke funkci. Na zařízení jsou 2 vstupy pro mikrofon. Po přikoupení druhého mikrofonu lze připojit oba zároveň. Pro snadný transport je zařízení vybaveno 2 úchyty. Napájení je 100-240 V, 50/60 Hz.

Barva Černá
Funkce Bluetooth

AEG-logo-4

Značka AEG patří ke značkám skupiny firem Clatronic Gruppe.

AEG produkty jsou výrobky vysoké kvality, moderního designu a jednoduché obslužnosti. Jsou vybaveny bohatým příslušenstvím a jsou opticky atraktivní. Použité materiály podléhají přísné výstupní kontrole a garantují optimální využití.

Tímto se stávají AEG produkty pro zákazníka ideálním pomocníkem na cestě k většímu komfortu a zpříjemnění života.

Rychle, individuálně a efektivně.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.